V.kapitola

6. května 2008 v 20:21 | Momo =o) |  Prokletí potomstva
Takže jsem zpět- tedy spíš počítač. Dnešní hodina fyziky byla ve znamení najití papíru se začátkem kapitoly a napsání pár dalších řádků (mno C-ind-ere-lla vedle mě psala svojí kapitolu) bohužel dopsání kapitoly přerušila písemka takže je to takový splácaný… mno jak jinak… Momo

"Jez! Když já jsem měla před prvním zápasem ve čtvrtým ročníku cpal jsi mi do chřtánu uplně všechno a teď? Sedíš tady a já vedle tebe vypadám, jak kdybych týden nejedla, bože Pottere, co je s tebou?" rozčilovala se Annelis u snídaně a cpala Jakešovi pod nos jeho nejoblíbenější jídla.
"No, ale kdyby ses tehdy nenajedla, tak by si víc vnímala kručení v břiše než to ,že na tebe letí camrál. A navíc jsi byla lehounká a vychrtlá, takže by tě z koštěte sfoukl i mini vítr,"odporoval James, ale jídla se ani nedotkl.
"Co tím chceš říct Jamesi Pottere? Že jsem teď tlustá či co?" zeptala se afektovaně Ann ,ale bylo vidět, že jen s těží potlačuje smích.
"Hele Annelis," zvážněl Jemine cestou k famfrpálovému hřišti, "víš, jak jsem tě po tom Brumbálově proslovu odchytil při tvém odchodu ze síně a ptal se tě na Lil a na to, myslíš že by si mi pomohla? Prosím jinak se vážně zblázním!"
"Neboj, na mě se můžeš spolehnout. A ohledně Lily mno byla z toho jako celku nadšená, do noci řešila s Mandy za co pujdou. Víš že nejsme kdoví jaké kamarádky, ale kvůli tobě jsem nespala a poslouchala. Říkala něco o zvířeti, liška nebo žába, ale tak mě napadá, že navrhnout ji třeba laň a tobě do toho roští na hlavě přidat parohy, teď to myslím v dobrým, hodíte se k sobě perfektně.A když už jsem u toho paroží, kdy je úplněk?"
"Annelis si zlato, ale to víš, ale neodváděj od tématu. Co ty? Vždy jsi byla při společenských tancích hvězdou, nepřihlásíš se? Vlastně si vzpomínám, že před pár lety si se s Mandy pohádala, když něco ohledně tance naznačila. Annelis co skrýváš?"
"Moc otázek Jamesi, na ples možná, ale opravdu jen možná, stejně nebude mít s kým, ale to je vše Jamie, a už jsme tady, jestli si si nevšiml." Ukončila dost rázně debatu Annelis. Ale měla pravdu stáli před famfrpálovým hřištěm, které se postupně zaplňovalo.
"Tak si to proti těm slizounům užijem, ne?" neodpustil si Jamie poznámku v šatně, když již byli všichni připraveni.
"Podmínky?"
"Příznivé!"
"Počasí?"
"Mírně oblačno, západní vítr, 18stupňů!"
"Mno, ale jo. Jdeme!" zakončil James rozhovor s Jackem, který se ujal informování týmu o všem co se týkalo věcí, které by mohli znepříjemnit hru- třeba počasí.
Ostré písknutí se neslo daleko po pozemcích Bradavické školy čar a kouzel, ale nikdo si ho nevšímal, začala famfrpálová sezóna a fanoušci nechávali své emoce vyplout pěkně na povrch.
"Dokonalý zákrok Annelis Mc´Gonagallové, ta holka je snad z gumy!" ozýval se moderátor Tod, ale když slyšel smích ze strany zmijozelu pokračoval, "No tak mi řekněte, jak by se jinak pro ten camrál tak skvěle natáhla, chytráci, no? Půvabná nebelvírčanka, ale no tak paní profesorko, buďte na ní hrdá, máte proč. A nechte moderátora ať si říká co chce. Svoboda slova!"
Annelis byla v obličeji rudá asi tak jako její hábit a jediné co jí napadlo bylo, že vyslala na Toda spršku vody ze své hůlky. Smích publika ještě zesílil a když se z mikrofonu ozval Anelisin hlas dost všem zatrnulo.
"James Potter během vaší zábavy na můj účet chytil zlatonku, nebelvír vítězí 200:0!!!" následující vteřiny ticha způsobily, že Ann slyšela zvuk potlouku, který jí během vteřiny silně udeřil do zad, sekundy ohromení diváků nenahradilo skandování, ale všichni užasle pozorovali rudou skvrnu řítící se k zemi, ale místo nárazu se tělo zarazilo metr nad zemí a dolů se sneslo pomalu.
"Annelis!" výkřik profesorky Mc´Gonagallové prolomil ticho, jako když se sekera zatne do ledu. Hlas Siriuse Blacka, který zašeptal její jméno ve stejnou dobu, jako Minerva slyšel jen Remus a Mandy. Annelis však neslyšela nic, ani výkřik matky, ani hysterické ječení některých dívek, a ani vánek, který ji odfoukl vlasy s obličeje nepřinesl ten lehký šepot Siriuse…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 barbora barbora | 7. května 2008 v 14:16 | Reagovat

jeeee, konecne dalsia skvela kapca:D

2 Anette Anette | Web | 15. května 2008 v 17:20 | Reagovat

supeeeer , honem honem další kapitolku plosííím

3 Dark (Teerkaa - tvoje SB ♥) Dark (Teerkaa - tvoje SB ♥) | E-mail | Web | 24. května 2008 v 11:38 | Reagovat

No tak konečně sem se dokopala k tomu si to přečíst. A výsledek? Ú - Ž - A - S - N - Ý!!!!!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama